xx-download.jpg

Dálkový pochod Memoriál R. Ambrože a F. Kruše 2014

TJ Sokol Moravičany zve všechny příznivce tradičního turistického pochodu na 43. ročník Memoriálu R. Ambrože a F. Kruše, který se koná v sobotu 3.5.2014. Prezentace účastníků je od 7:00 do 11:00 hodin v sokolovně. Startovné je 50Kč (cena zahrnuje občerstvení na trasách a v cíli a ručně malovanou upomínkovou medaili). Trasy máme jako každoročně pro pěší 7, 15, 20 a 35 km, pro kočárky a ZTP 6 km, pro cyklisty 20, 40 a 60 km. V posledních letech se naše turistická akce stala velmi oblíbenou, sjíždějí se k nám turisté z různých koutů naší republiky. Věříme tedy, že nás opět podpoříte a přijdete si užít procházku nádhernou jarní přírodou CHKO Litovelské Pomoraví. Pochod se bude konat za každého počasí, proto s sebou přivezte sluníčko, a pokud ne, pár kapek nás přece nerozhází. Pro turisty, kteří přijedou z daleka, nabízíme možnost přespání v sokolovně ve vlastním pacáku. Kontakt Ivana Fučíková,tel. 732973249, e-mail:fucikova.ivana@seznam.cz. Na Vaši účast se těší pořadatelé.

Dokument typu msword
Dokument typu pdfpropozice